ПРАЦЮЄМО В УМОВАХ АДАПТИВНОГО КАРАНТИНУ

ШАНОВНІ БАТЬКИ!

КЗ "ЗДО №20 ВМР" РОЗПОЧАВ РОБОТУ ПІСЛЯ ТРИВАЛОГО КАРАНТИНУ

ШАНОВНІ БАТЬКИ!

Просимо  Вас  ознайомитись  з  новими  правилами  відвідування  закладу  дошкільної  освіти,  які  діють  на  період  адаптивного  карантину

Прийом дітей відбувається на вулиці в період з 745 до 815

Якщо ви запізнились, повідомте про це своєму вихователю телефоном та чекайте перед входом до ЗДО. Вихователь або помічник вихователя, як матимуть змогу, заберуть  дитину

!!! НЕ МОЖЕ БУТИ СИСТЕМОЮ

Ø Територія КЗ «ЗДО №20 ВМР» буде зачинена з 815 до 1615

Ø Вхід до приміщення садочка батькам, відвідувачам, стороннім особам, ЗАБОРОНЕНИЙ.

Ø На території закладу можна знаходитись обмежений час та лише у засобах індивідуального захисту

Вхід на територію закладу здійснюється через пост санітарного огляду. Тут дітям буде здійснюватися температурний скринінг  (вимірюватись температура), просимо дотримуватись дистанції відповідно до розмітки на бруківці – кольорові кружечки.

Ø Якщо у дитини температура буде вища ніж 37,20 або будуть присутні інші ознаки респіраторного захворювання - дитина до садочку  НЕ  ПРИЙМАЄТЬСЯ.

Ø Якщо, після візуального огляду, дитина здорова та температура нижча 37,20 Ви разом із своєю дитиною прямуєте до альтанки своєї групи, зупиняєтесь на відповідній позначці і передаєте її вихователю.

Ø Більшу частину часу діти будуть проводити на свіжому повітрі, тому просимо врахувати це при виборі одягу для дітей.

Ø В разі дощової погоди забезпечте для дитини дощовик та чобітки.

Ø Наявність панамки в літній період ОБОВ’ЯЗКОВА.

Ø Покладіть в кишеньку верхнього одягу одноразову паперову серветку для гігієни носа.

Ø Просимо приводити діток ОДНОМУ З БАТЬКІВ з маленьким наплічником, в якому мають бути одяг для перебування в приміщенні групи - запасний комплект, взуття для групи. Ввечері дитина забирає наплічник з забрудненими речами (якщо такі будуть) додому, зранку знову приходити з ним. Тобто, наплічник берете щодня.

Ø Іграшки, їжу, дрібні, колючі, ріжучі предмети з дому приносити ЗАБОРОНЕНО. Враховуючи те, що іграшки з тканини, фетру, м'які іграшки тимчасово заборонені - в садочку в достатній кількості іграшок, якими можна гратися.

Ø Обовязково зранку повідомте вихователю, о котрій годині будете забирати дитину. Врахуйте те, що до 1615 територія буде зачинена. Якщо Вам потрібно забрати дитину раніше, повідомте точний час вихователю під час прийому або напишіть повідомлення вихователю на мобільний телефон. Батькам вхід у приміщення закладу ЗАБОРОНЕНИЙ

Ø Підготуйте дитину до відвідин садочка. Розкажіть дитині про нові правила, поясніть, що деяких іграшок в дитячому садку не буде, а столики, стільці, ліжечка будуть розміщені інакше.

Ø Поясність необхідність дотримання правил гігієни. Повідомте, що тепер прощатись потрібно на вулиці, придумайте новий ритуал прощання.

Ø Ми обов'язково будем вчити дітей новим правилам в ігровій формі, але потребуємо Вашої підтримки.

Ø Пам’ятайте, що після тривалого карантину дітям може бути складно розлучатися з Вами. Можливо, процес адаптації потрібно буде пройти знову.

Ø Перший тиждень діти можуть повертатися з садка більш примхливими і перезбудженими, ніж зазвичай. Важливо в перший день забрати дитину трохи раніше звичного.

Ø При виникненні у дитини симптомів респіраторного захворювання або будь-яких інших симптомів, просимо повідомити вихователя.

Ø Будьте взаємоввічливими, дотримуйтесь морально-етичних норм у спілкуванні з дітьми, працівниками, іншими батьками. Дотримуйтесь чистоти та порядку на території ЗДО та за її межами, виконуйте тимчасові правила карантину

Ø Ми чекаємо Ваших дітей. Просимо з розумінням поставитися до вимушених нових правил організації роботи закладу (в період адаптивного карантину).

Всі запитання, які потребують часу на відповідь, Ви можете задати вихователям по телефону або телефонувати у садочок за номерами телефонів адміністрації: 0432-65-55-68,  0432-65-55-69.

07.08.2020 | Aдмін