Новини

  КАРАНТИН продовжується

  Усе, що вам потрібно знати про захист від коронавірусу(COVID-19)  ЮНІСЕФ разом із Міністерством охорони здоров'я України підготували серію матеріалів із правилами, які ефективо захищають від COVID-19: не торкатися обличчя, уникати скупчення людей, дзвонити лікарю, якщо з’явилися симптоми. 

  Зображення з порадами можна використати на особистих або корпоративних сторінках у соціальних мережах або роздрукувати як постери та розмістити на роботі, вдома чи у громадських місцях. 

  Завантажити зображення у високій якості та різних розмірах можна за посиланням: http://bit.ly/UNICEFcovid19

   

  Позитивне батьківство

  Релаксація для батьків та дітей удома (Корисні поради для батьків, як зменшити стрес та тривожність у дітей та зробити їх щасливими)

  Повертаємося в садочки (Поради для батьків)

  Коронавірусне захворювання (COVID-19): що повинні знати батьки? (Як захистити вас та ваших дітей – оновлено)

  Вчимося вдома (Як і чим зайняти дитину під час карантину? Як сприяти її розвитку, не маючи професійних навичок вихователя? План веселих занять для дошкільнят на 15 днів)

  Миття рук для захисту від коронавірусу (COVID-19) (Миття рук може захистити вас і тих, кого ви любите)

   

  Пандемія коронавірусного захворювання (COVID-19) сильно вплинула життя дітей та їхніх сімей – системи охорони здоров'я перевантажені, кордони закриваються, а школи та підприємства призупинили роботу.

  Дезінформація поширюється так само, як і COVID-19, та стає причиною дискримінації та стигми. ЮНІСЕФ співпрацює з експертами в галузі охорони здоров’я щоб протидіяти поширенню страху за допомогою фактів та надання надійних вказівок батькам, вихователям та педагогам.

  Будь ласка, допоможіть нам боротися з дезінформацією щодо COVID-19. Поділіться цією інформацією зі своєю родиною, друзями та колегами, щоб допомогти людям мати перевірені факти про COVID-19 та про способи захистити своє здоров’я.

  Ми працюємо в більш ніж у 190 країнах для того, щоб діти залишались здоровими, продовжували навчатись, були захищеними від хвороб та насильства, не залежно від того, хто вони і де живуть. 

  Переглянути останні новини і заяви ЮНІСЕФ щодо COVID-19.

  Звіти про реагування ЮНІСЕФ на COVID-19 в Україні

  Інформаційний центр COVAX

     15.03.2021 | Aдмін

  Вернутись назад